15 Mayıs 2017 Pazartesi

Şimdi Moda Pastel || Meredith SchorrROMANTİK KOMEDİ TUTKUNU OKURLAR,
DUYDUNUZ MU?
ŞİMDİ MODA PASTEL!

Meredith Schorr’dan tüm romantik komedi tutkunlarına tek solukta okunacak bir roman: hep kitap’tan Şimdi Moda Pastel! 18 Mayıs’ta raflara çıkacak olan Şimdi Moda Pastel, eğlenceli hikayesi ve sürükleyici anlatımıyla yaz tatilinde elinizden düşmeyecek.

Kimberley Long. Bir avukatlık bürosunda sekreter. Popüler bir kitap bloğunun kurucusu. “Chick-lit” hayranı. Kitaplar sayesinde işinin kötü taraflarını görmezden gelmeyi başarıyor. Tabii bir de ofisteki yakışıklı avukat Nicholas sayesinde… Ve bir gün lisedeki ezeli düşmanı Hannah Marshak’ın tam da onun sevdiği türden bir kitap yazdığını öğreniyor. Bu da yetmezmiş gibi kitabın eleştirisini yazması isteniyor. Hannah’nın samimiyetsiz ısrarları da cabası! Kimberley yazarına duyduğu nefreti görmezden gelerek objektif bir eleştiri yazabilecek mi? Peki ya hayallerinin erkeği Nicholas’ın dikkatini çekmeyi başaracak mı?

Sürükleyici anlatımı, kitabı bitirdikten sonra bile düşünmeye devam edeceğiniz güçlü karakterleri ve karmaşık ama bir o kadar eğlenceli ilişkileriyle Şimdi Moda Pastel’i elinizden bir an olsun bırakamayacaksınız!

Çiçek Ağgez’in dilimize çevirdiği Şimdi Moda Pastel, 18 Mayıs’ta hep kitap etiketiyle raflardaki yerini alacak.
           Bilgi için:         
            www.hepkitap.com.tr
            facebook.com/hepkitapp
            twitter.com/hep_kitap
            instagram.com/hep_kitap