8 Ağustos 2017 Salı

Hep Berber || Ann PatchettHEP BERABER:
AİLE BAĞLARINA
DAİR SICACIK BİR ROMAN...

Aile bağlarına, yaptığımız seçimlerin hayatımızı nasıl değiştireceğine dair içinizi ısıtacak bir roman: Hep Beraber... Ödüllü yazar Ann Patchett’in yeni kitabı Hep Beraber, 11 Ağustos’tan itibaren hep kitap aracılığıyla edebiyatseverlere ulaşacak.

Elli yıllık bir süreç içinde, iki ailenin bireylerinin yaşadıklarını konu alan Hep Beraber, 2002 yılında PEN/Faulkner Ödülü ve Orange Ödülü’ne layık görülen Ann Patchett’in yedinci romanı.

Roman, bir vaftiz töreniyle başlıyor. Bölge savcısı olan Cousins, evdeki hamile eşinden ve gürültücü çocuklarından kaçarak davet edilmediği bir eve gelir. Cin ve portakal suyuyla sarhoş olunca, ev sahibinin karısı Beverly Keating’i öper. İkisi de eşlerinden ayrılır ve California’dan Virginia’ya taşınırlar. Daha önceki evliliklerinden olma altı çocuk da kendilerini aile bağlarından oluşan bir düğümün içinde bir kıyıdan ötekine savrulur halde bulur.

Özge Onan’ın İngilizce aslından dilimize çevirdiği Hep Beraber, 11 Ağustos’ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

“Patchett kâh neşeli, kâh sorunlu kahramanlarıyla elinizden bırakamayacağınız bir roman kaleme almış.”
Library Journal

“Son derece sürükleyici ve doyurucu bir roman.”
New York Times


ANN PATCHETT HAKKINDA
Ann Patchett 1963 yılında California’da doğdu. Bel Canto adlı romanıyla 2002 yılında PEN/Faulkner Ödülü ve Orange Ödülü’ne layık görüldü. Hep Beraber yazarın yedinci romanı.
                                                               


Bilgi için:         www.hepkitap.com.tr
            facebook.com/hepkitapp
            twitter.com/hep_kitap
            instagram.com/hep_kitap