16 Temmuz 2019 Salı

Seyyah || John Katzenbach


Seyyah
John Katzenbach
Bu gece birimiz için her şey yeniden başlayacak .
Bıçağın sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunu anlamanın çok zor olduğunu fark etmiş miydin? Bu, ne tür bir korku yaşadığına göre değişir. Buz gibi soğuk da gelebilir, köz kadar sıcak da. Tıpkı midende ve yüreğinde hissettiğin korku gibi.

 

Bir adam, bir kadın, bir araba ve bir fotoğraf makinesi… Geçmişe doğru duygusal bir yolculuk... Adam zihnindeki karanlığın ona fısıldadığı isimleri tek tek öldürüyor, fotoğraflarını çekiyor. Kadın ise hikayelerini yazıyor. Çünkü başka bir seçeneği yok. Ya bu psikopatça planın bir parçası olacak ya da ölecek.

Bir tarafta yeğeni de kurbanlardan biri olan, hınç dolu Dedektif Barren ve diğer tarafta katile gölgesi kadar yakın psikiyatrist Martin Jeffers; her ikisinin de iz sürmek için geçerli sebepleri vardır, ancak hesaplanmamış en küçük bir adım onları geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyecektir.

Yazar Hakkında:
John Katzenbach, 23 Haziran 1950 yılında Amerika'da dünyaya geldi. Miami Herald ve Miami News için ceza mahkemesi muhabirliği yaptı ve Herald'ın Tropic dergisi için yazılar kaleme aldı. Batı Massachusetts’de yaşamaktadır.
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder