12 Temmuz 2017 Çarşamba

Bize Doğruyu Söyle || Dana Reinhardt

AŞK, HAYAL KIRIKLIĞI ve KAHKAHALARLA BEZELİ
BİR GENÇLİK MACERASI:
BİZE DOĞRUYU SÖYLE!

Genç okurları aşk, hayal kırıklıkları ve kahkahayla bezeli keyifli bir maceraya sürükleyen bir gençlik romanı: hep kitap’tan Bize Doğruyu Söyle. Dana Reinhardt’ın kaleminden Bize Doğruyu Söyle, 14 Temmuz’da raflardaki yerini alıyor!

On yedi yaşındaki River Dean, büyük aşkı Penny onu terk ettikten sonra ne yapacağını bilemez haldedir. Kendini, kapısında “İkinci Bir Şans” yazan bir apartmanın önünde bulur. Aşkla ilgili bir fırsat sunacağını umduğu kapı, ciddi sorunları olan yaşıtlarına açılır. Söylenen bir yalan, diğerinin de nedeni olurken gerçeğin kontrolünü kaybeden River için işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Arkadaşlar, aşk, aile... River hepsini yeniden düşünüp sevdiklerini kaybetmemek ve istediği geleceğe sahip olabilmek için bir şeyler yapması gerektiğini fark ediyor. hep kitap’ın genç okurlarını da bu keyifli, kimi zaman hayal kırıklığı kimi zaman dost kahkahalarıyla dolu maceraya davet ediyor!

Özge Çağlar Aksoy’un İngilizce aslından dilimize çevirdiği Bize Doğruyu Söyle, 14 Temmuz’da hep kitap logosuyla genç okurlarla buluşacak.
                                                               
Bilgi için: 
            facebook.com/hepkitapp
            twitter.com/hep_kitap
            instagram.com/hep_kitap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder