8 Ağustos 2017 Salı

Evlilik Sözleşmesi || Michelle RichmondPSİKOLOJİK GERİLİM SEVEN OKURLARA
hep kitap’TAN
SIRA DIŞI BİR EVLİLİK SÖZLEŞMESİ!

hep kitap, kitapları çok satanlar listelerinden inmeyen Michelle Richmond’un çarpıcı romanı Evlilik Sözleşmesi’ni, 11 Ağustos’ta psikolojik gerilim meraklısı okurlarla buluşturuyor. Bu sıra dışı Evlilik Sözleşmesi, her sayfasında gerilimin arttığı, son sayfasına kadar bir solukta okuyacağınız muhteşem bir roman!

Evliliğinizi korumak için neleri göze alırsınız? Alice ve Jake farkında olmadan, düşündüklerinden daha fazlasını göze alıyor. Düğünlerinde gelen bir hediyeyle kendilerini “Sözleşme” isimli bir grubun içinde buluyorlar. Belki de bir tarikatın…

Sözleşmenin amacı çok basit: Evliliklerin sonsuza dek sürmesini sağlamak. Ufak kuralları ilk bakışta hoş geliyor: “Eşiniz aradığında telefonu her zaman açın”, “Her bir üye eşine, her ay bir hediye sunmalıdır”, “Her üye, yılın her çeyreği için müşterek bir yolculuk planlamak zorundadır”. Her kuralın ise ayrı bir cezası var. Böylesi masum görünen bir grup için oldukça sert cezalar hem de. Ve bu gruptan çıkmak kesinlikle yasak...

Alice ve Jake evliliklerinin ilk günlerinde girdikleri bu grupta zaman geçirdikçe işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Her yeni gün onları başka bir bilinmezin içine sokuyor.

Bilge Nur Gündüz’ün İngilizce aslından dilimize çevirdiği Evlilik Sözleşmesi, 11 Ağustos’ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.
               


Bilgi için:         www.hepkitap.com.tr
            facebook.com/hepkitapp
            twitter.com/hep_kitap
            instagram.com/hep_kitap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder