24 Ekim 2017 Salı

Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım || Marion Deuchars


BEN BİR KÜÇÜK SANATÇIYIM;
GEL BERABER PARMAK BASKI YAPALIM!

hep kitap’ın çocuk kitapları dizisi “Ben Bir Küçük Sanatçıyım”ın ikinci kitabı Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım, 27 Ekim’den itibaren Türkiye’deki küçük okurlarla buluşuyor! Marion Deuchars’ın hazırladığı Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım; parmak baskıyla resim yapmanın farklı ve şaşırtıcı yollarını göstererek çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını zenginleştiriyor.

“Ben Bir Küçük Sanatçıyım” dizisinin ilk kitabı Gel Beraber Resim Yapalım yaz aylarında hep kitap logosuyla raflarda yerini aldı. hep kitap, şimdi de dizinin ikinci kitabı Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım’ı sanatseverlerle buluşturuyor.

Kendine özgü tarzıyla dünya çapında tanınan, birçok uluslararası tasarım ve illüstrasyon ödülüne layık görülen İskoç illüstratör Marion Deuchars’ın hazırladığı kitap; çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını zenginleştirecek birbirinden eğlenceli aktiviteler sunuyor. Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım’da parmak baskıyla kuş, yüz ifadesi ve bisiklet çizimlerinin nasıl yapılabileceği tarif edilirken çocuklar parmak baskıyla resim yapmanın farklı ve şaşırtıcı yollarını keşfediyor.

Dizinin diğer kitapları Gel Beraber Yaratıcı Oyunlar Oynayalım ve Gel Beraber Büyük Ressamlar Gibi Çizelim de ileriki aylarda küçük okurlarla buluşacak.

Berrak İdiman’ın dilimize çevirdiği Gel Beraber Parmak Baskı Yapalım, 27 Ekim’den itibaren hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak.Bilgi için: www.hepkitap.com.tr
            facebook.com/hepkitapp
            twitter.com/hep_kitap
            instagram.com/hep_kitap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder